Willkommen :)


 

Ośrodek DUET położony jest w Karkonoszach w Karpaczu, w dolnej części miasta, przy głównej ulicy.

Umiejscowienie niedaleko centrum miejscowości sprzyja korzystaniu z bogatej oferty turystycznej miasta. Lokalizacja obiektu stwarza możliwość podziwiania górskich widoków, natomiast klimat sprawi, że zapragną Państwo do nas wracać. Liczne szlaki turystyczne zadowolą osoby ceniące aktywny wypoczynek.

Do dyspozycji Państwa przygotowaliśmy pokoje 1, 2 i 3 osobowe oraz 4 osobowe wyposażone w łazienki, telewizory, czajniki. Teren ośrodka jest ogrodzony i oświetlony. Posiadamy parking, ogród z grillem, plac zabaw i darmowy bezprzewodowy internet. Oferujemy również pyszne domowe posiłki: śniadanie, obiadokolacja, możliwość wykupienia dowolnego posiłku.

Artykuły o regionie


Górskie widoki w Karpaczu

Widok rozciagający się z okien pensjonatu czy ośrodka jest coraz częściej jednym z ważniejszych argumentów przy wyborze miejsca noclegowego. Nie wszystkie obiekty noclegowe mogą pochwalić się świetną lokalizacją, Ośrodek Duet do nich należy. Znajduje się niedaleko centrum Karpacza, ale też licznych szlaków turystycznych. Dodatkowym atutem są piękne widoki na górskie pasma. Taka lokalizacja to marzenie osób uwielbiających aktywny wypoczynek, spacery po górach oraz tych, którzy lubią wyjść na taras, by przy porannej kawie delektować się krystalicznie czystym powietrzem i widokami. Nawet tak krótka chwila wystarczy, by zakochać się w Karkonoszac więcej

Sie finden bei uns


  • Sehenswürdigkeiten

  • Animal

  • TV

  • Wifi

Standort